KONST / Litografier / Färglitografi 14797051
nr 1479 7051
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 27/200. Färglitografi, bildmått: 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 80x68 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:45:47
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg